RENNE BLOG

Współpraca

Wszelkie zapytania oraz propozycje prosze kierować na adres e-mail:

wspolpraca@renee.pl

DO GÓRY
12 Lut

Jak nosić sukienki maxi ze sportowymi butami?


Sneakersy do niedawna uważane były za buty, które świetnie sprwdzają się jedynie na siłowni w połączeniu z legginsami albo krótkimi, sportowymi spodenkami. Moda jednak nie lubi próżni i dziś sportowe buty święcą triumfy na ulicach. Stylowe sneakersy zyskują coraz większe rzesze fanek. Trudno się temu dziwić są nie tylko efektowne, ale przede wszystkim wygodne i komfortowe. Zastanawiasz się, z czym łączyć sportowe buty? Do czego pasują sneakersy? Przekonamy Cię, że to buty do zadań specjalnych! Połączymy je z sukienkami maxi. Zdziwiona? To super look, który zawojował świat mody.

Sukienki maxi można nosić do biura, na radki i na co dzień. Jeśli w Twojej pracy panuje luźny styl, możesz połączyć sukienkę maxi, sneakersy i marynarkę. Dołącz do tego elegancką torebkę i Twój look jest gotowy.

Na co dzień sukienka maxi w zestawieniu ze sneakersami jest zawsze hot. Z ramoneską, plecakiem czy nerką będzie wyglądała na casualową i stylową.

Szykuje Ci się randka? Sukienka maxi w zestawieniu ze sneakersami, elegancką, małą torebką i sweterkiem będzie lookiem idealnym 😉 Sama zobaczysz!

Avatar
Karolina Paryzińska