DO GÓRY
4 Lut

Hipster girl – przekonaj się, jak wyglądają stylizacje na hipsterkę!

hipsterska stylizacja

Hipsterzy to jedna z bardzo ciekawych i trochę nieokreślonych subkultur. Starają się nie podążać za aktualnymi trendami i sprzeciwiają się temu, co jest na czasie. Teraz jednak będą mogli się poczuć modnie, bo styl hipsterski stał się teraz bardzo popularny! Jak ubiera się hipster girl? Czym wyróżniają się jej outfity?

Kto to jest hipster? Wyjaśniamy!

Hipsterzy to zwykle nastolatkowie lub młodzi dorośli, którzy interesują się sztuką albo pracują jako freelancerzy. Ubiór hipster girl powinien wyglądać trochę niechlujnie, a poszczególne elementy garderoby mogą być utrzymane w zużytej lub nawet zniszczonej stylistyce. Kobiety ubierające się w tym stylu często noszą ubrania vintage, perełki wyszukane w lumpeksach lub na strychu u babci oraz rzeczy, które od nowości wyglądają na stare np. poprzecierane spodnie czy powyciągane koszulki i swetry. Hipsterki często podkreślają to, że moda i aktualne trendy nie mają dla nich znaczenia, a strój jest sposobem na wyrażenie ich stylu bycia.

W co się ubrać, żeby wyglądać jak hipster? Podpowiadamy!

hipster girlStyl na hipstera jest bardzo niedbały i nonszalancki. Jego sednem jest tworzenie stylizacji sprawiających wrażenie, że kompletnie nie interesujesz się modą. Twój hipster girl outfit powinien więc być trochę przekorny! Typowe elementy takiego stroju to poprzecierane jeansy i spodnie rurki, znoszone tenisówki lub trampki, swetry oversize, flanelowe koszule, ogrodniczki, za duże koszulki czy bluzy z kapturem. Możesz też sięgnąć po okulary (zerówki już od kilku sezonów utrzymują się w kanonie modowych trendów), szelki, długie i kolorowe skarpetki, czapkę typu beanie albo kapelusz. Cały outfit ma wyglądać na znoszony i bardzo swobodny. Masz ochotę na bardziej kobiece stylizacje? Zobacz, jak ubrać się w stylu pin-up girl i oczaruj wszystkich swoim wyglądem! Dowiesz się, jak to zrobić z naszego kolejnego artykułu!

Avatar
Fz Fz