Przejdź do treści

Blog Renee

?>

Denim – jak go nosić?

Kurtka jeansowa z przetarciami

Mamy wrażenie, że moda na jeans nigdy się nie skończy! Odkąd Levi Strauss zaprojektował robocze spodnie dla górników i farmerów w XIX wieku, marka rozwijała się bardzo szybko.  W 1905 roku premierę ma kultowy model 501, 21 lat później zamiast guzików w spodniach pojawia się zamek błyskawiczny. W 1934 Levi Strauss & Co. tworzy “lady levi’s“- pierwsze niebieskie dżinsy dla kobiet. Już rok później damska wersja pojawia się na łamach amerykańskiego Vogue’a! I tak oto jeans zawładnął modą do dziś. Jensy kochał Elvis Presley, Marylin Monroe i Brigitte Bardot. Odtąd jeansy zna nie tylko Ameryka, ale też Europa i Azja stają się symbolem wszystkiego, co amerykańskie.

 

Jak nosić denim

 

 

Jeansy noszą wszyscy, bo są uniwersalne. W wersji porannej, wieczorowej, letniej, do pracy czy na randkę.

Denim look to trend, który powraca w sukienkach jeansowych, spódnicach, marynarkach, kurtkach. Zobaczcie z czym łączyć jeans, by wyglądać modnie i zawsze ponadczasowo!

 

Denim jak go nosić

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/kobiety?new-in=1″ size=”medium” icon_type=”general foundicon-heart” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-pink”]ZOBACZ WIĘCEJ NOWOŚCI – KLIKNIJ [/otw_shortcode_button]