Przejdź do treści

Blog Renee

Ciepłe kurtki z futerkiem 2018

  • przez
  • Moda
Blog modowy Renee

Sztuczne futerka zawitały w tym sezonie. Widać je w postaci kamizelek, kołnierzyków, rękawów czy w postaci wstawek w materiale. Korzystając z okazji, chcemy pokazać jak dobrze prezentują się w połączeniu z kurtkami. Pamiętacie kożuchy? Wróciły do łask w wersji ramonesek! Ciepło, modnie i wygodnie – to lubimy. W dodatku w różnych kolorach. Poznajcie nasze hot wybory – kurtki z futerkiem 2018!

 

Ciepłe kurtki z futerkiem 2018

 

 

Kurtki puchowe nie wychodzą z mody już od jakiegoś czasu, wszak zima ma być zimna a nam ma być ciepło. Teraz też trendy są kurtki z futerkiem na rękach – sportowy look nabiera szyku.

 

Ciepłe kurtki z futerkiem 2018

 

Kurtki całe ze sztucznego futerka? Też znajdziecie w sklepie Renee.pl. Spory wybór tych z kapturami, z kołnierzami, dłuższe, krótsze i w kilku kolorach. Każda z Was znajdzie coś dla siebie. Kupiłyście już swoją ciepłą kurtkę na nadchodzące wielkimi krokami zimniejsze dni? My tak! I to nie jedną…!

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/kurtki-damskie” size=”medium” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-greenish”]ZOBACZ WIĘCEJ – KLIKNIJ [/otw_shortcode_button]