DO GÓRY
18 Mar

Buty na wysokiej podeszwie wracają!

Białe sneakersy do czego

Wysoka podeszwa właśnie zrobiła swój COME BACK! Platformy możemy znaleźć przede wszystkim na sneakersach i trampkach. Jednak prawdziwą furrorę robią te z nietuzinkową, dość mocno zarysowaną podeszwą.

Buty z wysoką podeszwą

Pierwsze, sportowe buty Balenciaga świat mody przyjął bardzo dobrze, a ulice aż kipią od pięknych i unikatowych stylizacji. Połączenie lekkich, plisowanych spódnic, eleganckich spodni w kant z tzw. ugly shoes to hit i nie sposób przejść koło takiego looku obojętnie. Buty z wysoką podeszwą mają również ten plus, że dodają kilku centymetrów, bez konieczności rezygnowania z wygody. Trend z mody lat 90. i zespół Spice Girls trafił pod lupę. Styl tego kultowego zespołu przykuł uwagę fanów mody w tym sezonie.

 

Buty z wysoką podeszwą

 

Mimo tego, że buty z wysoką podeszwą są uznawane a dość masywne,  sylwetka w nich wygląda bardzo dobrze. Po pierwsze wydłużają nogi, a po drugie równoważą całość stylizacji, która jest np. bardzo prosta i minimalistyczna.

Fani takich modeli na pewno będą zadowoleni, bo buty tego typu wracają na półki sklepowe. Wysokie podeszwy są trochę bardziej kosmiczne i bardziej zdobione. Brokat, błysk, przeźroczystości i kolor! Im dziwniej, tym lepiej. Mainstream i influencerzy XXI wieku pokochali te klasyczne, jak na lata 90. buty. Były bardzo pożądane przez wszystkich fanów  brytyjskiego zespołu. Kto pamięta szał związany z tym zespołem, ten wie…że te buty trzeba było po prostu mieć!

 

 

Zobacz jak łączyć je z sukienką, spódnicą czyli dziewczęcym lookiem, a jak z szerokimi jeansami czy dresowymi kompletami. Niezależnie do czego je założysz, wyglądają świetnie, a stylizacja nabiera charakteru.

 

Buty z wysoką podeszwą

 

 

 

 

Avatar
Karolina Paryzińska