Znaczenie kolorów bielizny – co warto wiedzieć przy wyborze?

znaczenie kolorów bielizny

Czy kolor bielizny coś o nas mówi? Podobno tak. Postanowiłyśmy się temu przyjrzeć i sprawdzić, czy kolor bielizny i charakter mają ze sobą coś wspólnego. Artykuł należy traktować z przymrużeniem oka – to, jaką bieliznę wybieramy zależy wyłącznie od naszych indywidualnych preferencji i nie musi nas definiować. Wybieraj taką bieliznę, jaka Ci się podoba! 😉

Co bielizna mówi o kobiecie?

Skoro to pytanie już padło, postaramy się na nie rzetelnie odpowiedzieć. Zasięgnęliśmy porady stylistyki, by dowiedzieć się, jakie kolory damskiej bielizny są najczęściej wybierane. Okazuje się, że w ścisłej czołówce znalazły się komplety czarne, białe, cieliste, czerwone, bordowe, różowe i błękitne. W Twojej kolekcji dominuje cielista bielizna? W Twoim życiu liczy się wnętrze. Bielizna w kolorze cielistym jest również niesamowicie praktyczna, więc często sięgają po nią fanki kompleksowych rozwiązań, gdzie komfort i styl idą ze sobą w parze, zamiast się wzajemnie wykluczać. A co można powiedzieć o znaczeniu białej bielizny? Kojarzona jest ona ze skromnością, ale też romantyczną stroną osobowości. Jeśli w Twojej szafie dominuje biała bielizna, to możne oznaczać, że jesteś delikatna oraz cenisz naturalność. A co charakteryzuje kobiety, które sięgają po kolorową bieliznę w intensywnych kolorach lub ciekawych wzorach? To najpewniej miłośniczki spontaniczności, które roznosi pozytywna energia, dzięki czemu nie boją się nowych wyzwań. Jaki kolor bielizny wybierasz? Sprawdź, jeszcze co oznacza czarna i czerwona bielizna.

Czerwona bielizna – znaczenie

Czerwona bielizna będzie idealna na wyjątkowe okazje. Często sięgają po nią romantyczki i kusicielki. Czerwień symbolizuje pewność siebie i gorący temperament. Posiadaczki czerwonych kompletów bielizny doskonale wiedzą, czego oczekują i nie ma dla nich tematów tabu. Swoją energią potrafisz zarażać innych, a jednocześnie masz w sobie coś, co trudno zdefiniować, naszym zdaniem jest to doskonałe wyczucie chwili. Kochasz luksus i lubisz sobie dogadzać.

Znaczenie czarnej bielizny

Czarna bielizna to must have każdej kobiety, ponieważ jest to jeden z najbardziej uniwersalnych odcieni! Sprawdzi się idealne do eleganckich stylizacji. W Twojej szafie przeważają wyłącznie czarne komplety bielizny? Na pewno cechuje Cię tajemniczość i uwielbiasz zmysłowość w klasycznym wydaniu. Jesteś pewna siebie i chadzasz własnymi ścieżkami, zupełnie jak czarny kot. 😉 Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, ponieważ doskonale znasz swoją wartość.

Sprawdź, jak dobrać komplet bielizny ślubnej!