Przejdź do treści

Blog Renee

Hero Story kampanii Renee x Edyta Zając

Poznajcie Sebastiana Gąsienicę- Łuszczek, głównego stylistę marki Renee oraz projektanta kolekcji Renee Design odpowiedzialnego za stylizacje w kampaniach oraz współtworzenie wizerunku marki

Jaki jest na co dzień? Zdolna, a do tego skromna z niego bestia. Nadopiekuńczy w stosunku do ubrań, ale nie zapomina o zespole i zawsze można się z nim pośmiać. 

Bycie głównym stylistą  to nie lada wyzwanie! Jak sam mówi: Praca do łatwych nie należy, ale kocham to co robię i cieszę się, że jej efekty są doceniane przez Reneegirls! Taki pozytywny feedback dodaje Nam wiatru w żagle i dzięki temu co sezon możemy robić jeszcze większe produkcje. Ta ostatnia to wisienka na torcie! (przyp.red. Renee SS21 x Edyta Zając). 

Dużym wyzwaniem przy tej kampanii  były zdjęcia w basenie ponieważ musiał dopasować produkty w taki sposób, żeby dobrze wyglądały również pod wodą. Co więcej, sam wskoczył do basenu ułożyć ubrania w taki sposób, aby wyglądały jak najlepiej w obiektywie. Przyznał, że nie miał kąpielówek (zdarza się najlepszym), więc wszedł do wody w ubraniach. Ta sytuacja wywoływała jednocześnie podziw i zazdrość tej ciepłej „kąpieli”.

W tę produkcję każdy z zespołu włożył dużo serca. Mamy nadzieję, że Wam się podoba! Jeśli jeszcze nie widzieliście nowej kampanii Renee SS21 X Edyta Zając, to zróbcie to już teraz i dajcie znać w komentarzu czy oceniacie nową kampanię na 10/10!

Chcecie dowiedzieć się więcej? Obejrzyjcie video, w którym przedstawiamy Sebastiana i jego life quotes, którymi się kieruje!