Przejdź do treści

Blog Renee

?>

Hero Story 3 Kampanii Renee SS21 X Edyta Zając

Story hero Edyta Zając

Kolejnym Bohaterem, a raczej Bohaterką Hero Story jest damska część Teamu Renee! Poznajcie Karolinę, odpowiedzialną za content i produkcję sesji zdjęciowych Renee.pl, w tym właśnie najnowszą SS21 x Edyta Zając. Wśród znajomych znana jako Burzka, Burza – nazwisko idealnie odpowiada jej pracy – działa szybko i skutecznie! To dzięki Niej na planie panuje profesjonalna i miła atmosfera a najbardziej wybredny niejadek, będzie zadowolony z zamówionego cateringu. Karolina dba o każdy szczegół. Dodatkowo kocha ją… kamera! Możecie ją zobaczyć na naszych filmikach na Instagramie czy youtubie. To niezwykle charyzmatyczna i zabawna osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

W Azie pracuje ponad 2 i pół roku. Na samym początku została rzucona na głęboką wodę i wyprodukowała sesję Renee Design w… Berlinie! Jak wspomina, była to szkoła życia, ale dzięki temu poznała wszystkie tajniki produkcji i teraz organizuje kilka produkcji w miesiącu. Kocha wyzwania, które realizuje z niezwykłą skutecznością!

Jak mówi: Podczas mojej pracy w Azie wydarzyło się tak dużo rzeczy – sesji, wyjazdów, projektów, że mam wrażenie, że minęło co najmniej 10 lat. 😉 (przyp. Red. oj tak! Zgadzamy się!) U nas nie ma nudy, a zespół, w którym pracuje, to pełni zapału entuzjaści i profesjonaliści. Dzięki takiej ekipie wszystko jest możliwe!

Chcecie poznać Karolinę bliżej oraz zobaczyć jak pracuje na planie? Zobaczcie video, w którym przedstawiamy niezwykle zdolną, młodą producentkę!