Przejdź do treści

Blog Renee

“Ślicznotki” – film, na który warto iść z przyjaciółką

Kto nie lubi Jennifer Lopez? To ikona elegancji, stylu i kobiecego piękna! Od lat 90. króluje na listach przebojów. Jest również aktorką, która całkiem nieźle sobie radzi. Ma na swoim koncie takie produkcje jak Nigdy więcej, Pokojówka na Manhattanie, Dziewczyna z Jersey, Teraz albo nigdy czy Chłopak z sąsiedztwa. Teraz gra w filmie Ślicznotki, którego Renee.pl jest partnerem!

Obok Jennifer Lopez w filmie wystąpili jeszcze: Cardi BConstance WuKeke PalmerLil Reinhart i Julia Stiles. Film został wyreżyserowany przez Lorene Scafaria.

Wczoraj nasz ReneeTeam był na premierze w kinie Atlantic w Warszawie. Wrażenia po filmie? Warto iść z przyjaciółką! Film opowiada historię przebiegłych Hustlers. Z humorem pokazuje dużo głębszych relacji i więzi między postaciami. Film opowiada historie Kobiet, które są silne, znają swoją wartość, są przebiegłe i dążą do celu! 

 

 

Mamy z tej okazji dla Was konkurs, w którym można wygrać podwójne bilety do kina właśnie na ten film! KONKURS znajdziecie na naszej dedykowanej stronie  TUTAJ