DO GÓRY
2 Gru

ReneeGirls Club vol.1 “CINEMA NIGHT” – Jak było?

W końcu udało nam się spotkać w tak licznym gronie. I to nie byle gdzie, bo w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki. Uznaliśmy, że czas zbliżających andrzejek oraz możliwość zobaczenia przedpremierowo filmu “Jak poślubić milionera?” będzie idealnym momentem na spotkanie w gronie naszych reneegirls! Wrażenia są niezapomniane! Opowiadaliśmy o naszych najlepszych kampaniach w 2019 roku, o tym co osiągnęliśmy i do czego dążymy jako marka.

 

 

Tym samym chcieliśmy podziękować naszym influencerkom, partnerom, mediom i Klientkom za to, są nasza motywacją do działania i doceniają to, co robimy. To dzięki nim też wyszliśmy ze świata online do offline będąc w takich magazynach jak Vogue, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Glamour, Elee czy Joy. Naszą reklamę można było zobaczyć również w dwóch warszawskich stacjach metra – Centrum i Świętokrzyska.

 

 

Przed oficjalnym rozpoczęciem przemówienia goście mogli porozmawiać czy kieliszkach prosecco i skorzystać z możliwości lania wosku. Nie wiedzieliśmy nawet, że tak wiele z Was nie robiła tego od lat! Wasz uśmiech, zaangażowanie i możliwość powrócenia do przeszłości bardzo nas ucieszyły.

 

 

Przed salą można było odebrać również słodko brandowany popcorn, a wszyscy goście przed wejściem do kina zostali “oznaczeni” zmywalnym tatuażem ReneeGirlsClub.

 

 

 

Na sali przed filmem również odbyły się konkursy z nagrodami. Partnerami wydarzenia i fundatorami nagród głównych były firmy takie jak Bielenda, Neonail, Minimalifeplanner, Nacomi, BeGlossy, Nancy oraz Mionetto. Następna edycja niebawem! Stay tuned!

 

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/” size=”medium” icon_type=”general foundicon-heart” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-pink”]RENEE.PL – ZAINSPIRUJ SIĘ[/otw_shortcode_button]

 

Avatar
Karolina Paryzińska