Przejdź do treści

Blog Renee

Poruszający pokaz „Kobieta – Kobietom” kolekcji marki ELA PIORUN

pokaz mody kobieta kobietom

Marka Renee po raz kolejny zaangażowała się w inicjatywę promującą szlachetne przesłanie, że każda kobieta jest silna i wyjątkowa. Mieliśmy niezwykłą przyjemność wesprzeć inicjatywę Amazonek podczas specjalnego pokazu „Kobieta – Kobietom”, który odbył się w ramach premiery kolekcji marki ELA PIORUN.

Pokaz kolekcji marki ELA PIORUN został zorganizowany z okazji piątych urodzin polskiej marki. Podczas pokazu prezentowane były głównie piękne, wieczorowe sukienki, a stylizacje uzupełniały eleganckie buty marki Renee. Wydarzenie uświetnił dedykowany przez samą Projektantkę pokaz „Kobieta – Kobietom”, w którym w pięknych kreacjach zaprezentowało się 10 Amazonek, Pań mających za sobą choroby nowotworowe piersi.

Jesteśmy niezwykle dumni, że mogliśmy być partnerem tego wydarzenia, które udowodniło, że we wszystkich kobietach tkwi niezwykła siła. Panie Amazonki na wybiegu pokazały, że nie można tracić wiary w siebie i warto walczyć o swoje marzenia. Ta inicjatywa promowała także świadomość społeczną dotyczącą chorób nowotworowych i wiedzę na temat rekonstrukcji piersi.

Z tego miejsca chcemy przypomnieć, by każda z Was pamiętała o regularnym badaniu piersi, które znacznie zmniejsza ryzyko rozwoju nowotworu. Na stronach Narodowego Funduszu Zdrowia podane są ośrodki medyczne, w których można wykonać bezpłatną mammografię, USG piersi lub cytologię.

Zobaczcie relację z pokazu.