Przejdź do treści

Blog Renee

DMUCHANE MATERACE PODBIJAJĄ ŚWIAT!

materac dmuchany łabędź
Reenegirls! Są tu może zwolenniczki słodkiego lenistwa nad rzeką, morzem czy jeziorem? Która z Was nie chciałaby właśnie teraz, w tej sekundzie przenieść się w miejsce z białym piaskiem, niebieskim morzem, ciepłym wiatrem? My tak! Obowiązkowo zabieramy ze sobą dmuchane materace! Nadeszło już lato, więc właśnie teraz planujemy wyjazdy w miejsca, które kojarzą się z odpoczynkiem. A jak odpoczynek to nad wodą! Relaks na materacu… ale tym niezwykłym!

Bestseller na plaży!

Blogerki światowej sławy np. Chiara Ferragni, gwiazdy tj. Miley Cyrus, Kendall Jenner czy Tylor Swift pokochały dmuchane materace w super kształtach! Renee Whiterspoon wypoczywa na żółtym ananacie, a Vanessa Hudgens zakochała się w kolorowym łabędziu. Emily Ratajkowski relaksuje się na dmuchanym materacu w kształcie pegaza. Marina Łuczenko opala się na różowym Flamingu.  Jak widzicie dmuchane materace typu flamingi, donuty, lody, usta, muszle zdobią niejedną plażę czy baseny!

Dmuchane materace, czyli idealny dodatek na pool party!

Te zabawne akcesoria basenowe zachwycą Cię nie tylko swoim wyglądem, ale także funkcjonalnością! Możesz je zabrać ze sobą na wakacje, ale nie tylko, gdyż modne, dmuchane materace sprawdzą się idealnie podczas pool party! Niektóre nawet pomieszczą kilka osób, więc świetna zabawa jest gwarantowana!Skusicie się? Który kształt basenowego materaca wybieracie? Dopasujcie je do swoich kostiumów kąpielowych i zachwycajcie unikatowym lookiem!