DO GÓRY
4 Wrz

Ćwicz jak Gwiazdy!

Blog modowy Renee

Ćwiczenia w domu – to proste!

 

Idzie jesień a za tym możliwość ćwiczeń w domu lub na siłowni. Pilates, joga czy treningi ogólnorozwojowe na macie z ciężarkami są strzałem w dziesiątkę. Poza tym jak wiemy, jesień sprzyja gorszemu samopoczuciu – czujemy się senne a fakt, że dzień robi się coraz krótszy nie sprzyja. Ruch powoduje, że w organiźmie wydzielają się hormony szczęścia czyli endorfiny!

Wybierz taki rodzaj aktywności fizycznej, który sprawi Ci radość i relaks!

 

Jak ćwiczą gwiazdy?

 

Gwiazdy kochają ćwiczenia na świeżym powietrzu (jogging, tenis, siatkówka plażowa) czy siłowni (fitness, squats, ćwiczenia z obciążeniem).

Jeniffer Aniston i Jennifer Lopez uwielbiają treningi na dworze – przynajmniej raz dziennie biegają 40 minut. Ruch łączą z jogą i strechingiem. Zumbę uwielbia ShakiraScarlett Johansson trenuje codziennie przez 90 minut i robi tzw. trening ogólnorozwojowy (kardio i ćwiczenia z taśmą, drążkami i hantlami). Eva Longoria trenuje kick-boxing, a Jessica Alba – crossfit.

Ćwicz jak Gwiazdy!
Ćwicz jak Gwiazdy!

 

Ćwiczenia i dieta to podstawa

 

Pokażemy Wam również różnorodne ćwiczenia z YouTube’a, których efekty pokochałyśmy Annę Lewandowską ! (P.S. Pamiętajcie, że sumienne ćwiczenia i dostosowana, zdrowa dieta są kluczem do wymarzonej sylwetki. Równie ważne przed rozpoczęciem treningów w domu lub na siłowni jest to, by skonsultować się ze swoim lekarzem – tylko on powie Wam jakich ćwiczeń powinnyście unikać a które są wskazane). Która z Was ćwiczy regularnie? 🙂

 

…a na koniec ćwiczenia rozciągające i stabilizacyjne – obowiązkowo – jak rozgrzewka!

Avatar
Karolina Paryzińska