Przejdź do treści

Blog Renee

Renee Partnerem filmu “Gorący Temat” – wygraj bilety do kina

Renee kocha kino, więc znów zostaliśmy partnerem fenomenalnej premiery! Można zdobyć podwójne bilety na seans Gorący Temat. Jak je wygrać? Wystarczy śledzić profile social media Renee i wziąć udział w konkursie – IG Renee oraz na FB Renee.

A o czym jest film?

Trzy wielkie gwiazdy w rolach molestowanych kobiet, które ryzykując wszystkim podejmują wspólną walkę o swoje prawa i godność w starciu z medialną potęgą Fox News

Stacja The Fox News to jedna z największych telewizji informacyjnych w USA. Praca w niej otwiera drzwi do wielkiej dziennikarskiej kariery i równie wielkich pieniędzy. Żeby ją dostać i utrzymać, a potem wspiąć się po szczeblach kariery trzeba zadowolić jej twórcę i despotycznego szefa Rogera Ailesa. W przypadku kobiet pracujących w stacji, słowo „za­dowolić” ma bardzo dosłowne znaczenie. Zaczyna się od niewybrednych żartów, aluzji, a kończy na erotycznych propozycjach nie do odrzucenia. Ten stan rzeczy trwa przez lata, a dziennikarki stacji przechodzą koszmar. Odmowa obcowania z Ailesem grozi nie tylko zastopowaniem kariery, ale wyrzuceniem z pracy i wilczym biletem na rynku. Trzy kobiety bę­dące na różnych szczeblach medialnej drabiny znajdują w sobie siłę, by wreszcie powiedzieć DOŚĆ. Jednak Ailes nie zamierza się poddać bez walki. Dysponuje wielką władzą, fortuną i kontaktami na politycznych szczytach. Nikt jeszcze się nie spodziewa, że ta konfrontacja zadecyduje o losie milionów kobiet na całym świecieMonolith Films.

Zobacz, jak w filmowym, dziennikarskim świecie radzą sobie Nicole Kidman, Charlize Theron i Margot Robbie!