Przejdź do treści

Blog Renee

?>

Sweter z golfem

Sweter z golfem to must-have w każdej szafie! Ta jesień będzie piękna, więc taka część garderoby przyda się każdej prawdziwej fashionistce.
Z czym nosić sweter z golfem? Do czego pasuje? Oto jest pytanie! Sweter z golfem można nosić na co dzień, na wieczór i  do pracy. Wszystko zależy od tego czy ma krój oversize, czy jest przylegający do ciała i jaki ma kolor. Zobaczcie nasz przegląd najmodniejszych swetrów z golfem i wybierzcie swój ulubiony, który zagości w Waszej szafie!

Sweter z golfem to must-have w każdej szafie! Ta jesień będzie piękna, więc taka część garderoby przyda się każdej prawdziwej fashionistce. Z czym nosić sweter z golfem? Do czego pasuje? Oto jest pytanie! Sweter z golfem można nosić na co dzień, na wieczór i nawet do pracy. Wszystko zależy od tego czy ma krój oversize, czy jest przylegający do ciała i jaki ma kolor. Zobaczcie nasz przegląd najmodniejszych swetrów z golfem i wybierzcie swój ulubiony, który zagości w Waszej szafie!

sweter z golfem

Sweter z golfem możesz nosić z jeansami typu skinny lub ze spódnicami, np. satynowymi lub sztruksowymi – tak modnymi w tym sezonie. W zestawieniu z fantazyjną torebką stworzyć look smart casual. Łącząc sweter z lejącą się spódnicą, będziesz bardzo kobieca i romantyczna. Dodaj do tego beżowe botki i Twoja stylizacja jest gotowa na randkę 😉

sweter z golfem

Look z płaszczem i sportowymi butami? Jesteśmy na tak! Ciepły sweter z golfem sprawi, że stylizacja będzie bardzo cozy, ale też elegancka. W takim looku każda z nas wygląda świetnie!

Swetry z golfem są totalnym must-have jeśli chodzi o chłodniejszy sezon jesienny. Otul się swoim ulubionym kolorem i bądź modna!