DO GÓRY
28 Wrz

Kolor beżowy – z czym łączyć?

Do czego kolor beżowy

Trend alarm – kolor beżowy

 

Warto zacząć od tego czym jest kolor „nude”. To przede wszystkim tzw. cielisty, pasujący do wszystkiego – beż, krem czy ecru. Nazywany jest „drugą czernią” i kolorem uniwersalnym. Zakochały się w nim gwiazdy, projektanci i fashionistki z całego świata. Kolor beżowy to barwa mocno powiązana z naturą.

 

 

Odcienie cieliste są basiciem do wyeksponowania mocnych i wyrazistych kolorów. W zestawieniu z czerwonym, pomarańczowym, zielonym, różowym, a nawet żółtym wygląda obłędnie. Świetnie także pasuje do zimnych pasteli, brązami, granatem, grafitem czy bordo.

 

 

Kolor beżowy sprawdzi się na materiałach tj. wełna, aplaka, len. Klasyczne płaszcze, trencze, płaszcze i garnitury w tym kolorze, NIGDY nie wyjdą z mody.

Beż = basic

 

Okrycia wierzchnie w kolorze beżowym podbiły świat mody. Pustynny, kamelowy, latte i brązowy. Zobaczcie same, jak piaskowy kolor prezentował się na ulicach podczas Fashion Week.
Influencerki również pokochały kolor beżowy. Swetry, marynarki i kamizelki – jesienny akcent, który sprawi, że stylizacja jest „cozy”.

 

 

Ulice są bogate w kolor beżowy, złoty i pastele. Płaszcze, kamizelki i okrycia wierzchnie na sezon jesień/zima są ponadczasowe, kobiece i wysmakowane.

 

 

 

Torebka w mocnym, wyrazistym kolorze jest świetnym dodatkiem do płaszcza w stonowanym kolorze!

 

 

 

ZOBACZ WIĘCEJ BEŻU! – KLIKNIJ

 

 

Avatar
Karolina Paryzińska